Про нас

Надаємо в оренду юридичну адресу, яка вирішує завдання спілкування з податковою:

⁃ адреса не міститься в базі масових і не викликає підозри у фіскальних органів;

⁃ залишаємо за адресою договір суборенди приміщення, розміщуємо на дверях табличку, а власник приміщення усно підтвердить ваше перебування на час перевірки;

⁃ надсилаємо поштову кореспонденцію: відправляємо скан-копії документів на електронну скриньку, оригінали - Укрпоштою. Якщо надійшов терміновий лист, відправляємо кур'єром Нової пошти.

Працюємо швидко та зручно: купити юридичну адресу у нас можливо, не виходячи з дому, а якщо ви бажаєте поставити запитання, відповімо телефоном або під час особистої зустрічі в офісі.

У 2010 році ми дійшли висновку, що компаніям потрібна оренда юридичної адреси - вести бізнес з дому стало простіше, а знімати в оренду офісне приміщення не завжди рентабельно. Тоді ми відкрили наше перше представництво у Дніпропетровську, і одразу до нас звернулися мережі магазинів, зарубіжні компанії та приватні підприємці.

З 2012 року ми почали надавати послуги з оренди юридичної адреси у Запоріжжі, а в 2015 році відкрили представництва в Одесі та Харкові. У 2016 році до нашої географії додалися Львів та Житомир, але ми не плануємо зупинятися на досягнутому: ми плануємо відкриття представництв в інших містах, щоб бути корисними клієнтам по всій Україні у питанні купівлі юридичної адреси в зручному їм місці.

Як ми працюємо з клієнтами

Намагаємося зробити так, щоб будь-які питання з юридичною адресою виникали тільки раз на півроку-рік - в день продовження оренди. Будь-який головний біль беремо на себе: самостійно підтверджуємо знаходження компанії за юридичною адресою, надсилаємо листи, оформлюємо документи і відповідаємо на питання. Наша мета - надати вам юридичну адресу максимально швидко та зручно. Ви отримуєте договір оренди вже наступного дня після дзвінка або звернення на сайті.

Наші клієнти - це компанії, для роботи яких не потрібен офіс, компанії з філіями в різних регіонах та зарубіжні компанії. Допомагаємо приватним підприємцям, будівельним і торговельним компаніям, мережам магазинів і фрілансерам.

Ось декілька прикладів, як ми вирішили завдання клієнтів:

  • охоронній агенції з філіями по всій Україні надали в оренду юридичну адресу в потрібному районі міста;
  • надали допомогу з реєстрацією ТОВ компанії, яка займається торговельним обладнання для HoReCa: співробітники працюють вдома, а ми вирішили питання з юридичною адресою;
  • допомогли з оформленням юридичної адреси компанії, яка доставляє товари з-за кордону безпосередньо за місцем продажу - для їх роботи офіс не потрібен.

Як зняти в оренду юридичну адресу у нашої компанії?

Перегляньте каталог наших приміщень. Якщо ви не знайдете там потрібного, зателефонуйте нам або залиште заявку на сайті - зв'яжемося та допоможемо обрати потрібний варіант.

x

Дякуємо! Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.