Новини

ЯК ОСКАРЖИТИ РЕЗУЛЬТАТИ ПОДАТКОВОЇ ПЕРЕВІРКИ?

Що робити, якщо податкова знайшла порушення, але підприємство не згодне результатам перевірки?

Команда «Моноліт» розібралась у тонкощах подання скарг та заперечень на результати перевірок. Розповідаємо, у який термін подають скаргу і куди йти, якщо це не допомогло.

ЯКІ КОМПАНІЇ НАЙЧАСТІШЕ ПЕРЕВІРЯЄ ПОДАТКОВА?

Наприкінці року ДФС опублікувала черговий план-графік перевірок юридичних осіб та ФОП. Ми в адресному центрі Моноліт вивчили дані та розповідаємо, які компанії найчастіше перевіряють та як знизити ризик перевірки для вашого підприємства.

ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО РРО ТА ПРРО ДЛЯ ФОП?

Нашумілий закон про повну фіскалізацію роботи фізосіб-підприємців набула чинності з 1 січня 2022 року, незважаючи на громадські протести та пропозиції відстрочити впровадження РРО.

Команда Моноліт розібралася, що потрібно знати ФОП про реєстраторів розрахункових операцій. Розповідаємо, який РРО краще вибрати, які документи знадобляться для його реєстрації та чи передбачено штрафи за відмову від фіскалізації операцій.

5 ВАЖЛИВИХ ЗМІН У ОПОДАТКУВАННІ 2022 РОКУ В УКРАЇНІ

Для юридичних осіб та фізосіб-підприємців 2022 рік підготував чимало змін у податковому законодавстві. До списку увійшли і резонансні РРО для ФОП, і ПДВ "на Гугл", і тихіші зміни на кшталт тесту ділової мети.

Команда адресного центру Моноліт зібрала 5 податкових змін, про які важливо знати бізнесу на початку 2022 року. Читайте нашу статтю, щоб дізнатись, як підготуватися до нового податкового періоду.

ЧИМ ЗАГРОЖУЄ НЕВІДПОВІДНІСТЬ ЮРИДИЧНОЇ ТА ФАКТИЧНОЇ АДРЕСИ ПІДПРИЄМСТВА

Одне з найчастіших питань, які ставлять наші клієнти — які можуть бути проблеми з невідповідністю юридичної та фактичної адрес? Фахівці АЦ "Моноліт" знають відповідь на це запитання.

Розбираємось, що буде, якщо юр. адреса не збігається з фактичною і що це взагалі означає.

ЯК ПРИБРАТИ ЮРИДИЧНУ АДРЕСУ З КВАРТИРИ?

Що робити, якщо на квартиру зареєстрували підприємство без вашого відома? Фахівці АЦ «Моноліт» розібралися у питанні. Розповідаємо, звідки у квартирі може з'явитися юрадреса і що з цим можна зробити.

ПІДРОБЛЕНА ЮРИДИЧНА АДРЕСА – ПРИТЯГНЕННЯ ДО КРИМІНАЛЬНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

Чим загрожує вказівка ​​свідомо недостовірних відомостей у формі реєстрації юридичної особи? Розбираємося, що таке підробка юридичної адреси і які наслідки вона тягне за собою.

РИЗИКИ ПРИ ЗМІНІ ЮРИДИЧНОЇ АДРЕСИ

Що робити з юридичною адресою при зміні фактичної? Розбираємось, які ризики несе компанія, у якої змінюється юридична адреса.

ЧИ МОЖНА ОБІЙТИСЯ БЕЗ ЮРИДИЧНОЇ АДРЕСИ?

У тих, хто тільки планує зареєструвати юридичну особу, періодично виникає питання: чи можна обійтися без юридичної адреси? Це питання звучить логічно: сучасні технології та загальна цифровізація держпослуг в Україні дозволяють компаніям працювати з будь-якої точки світу.

Проте закон про юридичних осіб досі залишається консервативним: під час реєстрації ТОВ чи юр. особи іншої форми власності у вас все одно вимагатимуть назвати юр. адресу.

Розбираємося, навіщо потрібна юридична адреса і які проблеми можуть виникнути за її відсутності.

Якщо юридична та фактична адреси не збігаються. Що робити

У наших клієнтів та відвідувачів виникає багато питань пов'язаних з юридичними аспектами реєстрації та ведення бізнесу. Ми з готовністю відгукуємося і допомагаємо у вирішенні практичних завдань.

x

Дякуємо! Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

lorem ipsum