Новини

ЧОГО ОЧІКУВАТИ ВІД Е-РЕЗИДЕНТСТВА: КОГО ЦЕ СТОСУЄТЬСЯ ТА ЯК ЙОГО ОТРИМАТИ?

Для іноземців, котрі хочуть вести бізнес в Україні, Верховна Рада підготувала особливий податковий режим — електронне резидентство. Розповідаємо, що таке е-резидентство і хто зможе його отримати після набуття чинності закону.

ОАСК ВИЗНАВ НЕЗАКОННИМ ПРОВЕДЕННЯ ПОДАТКОВИХ ПЕРЕВІРОК ПІД ЧАС КАРАНТИНУ

Рік тому Кабмін вирішив, що перевірки податківців можна відновити, незважаючи на карантин. Цього року Окружний адміністративний суд Києва визнав таке рішення неправомірним та недійсним.

Розібралися, що сталося й розповідаємо, як захиститися від перевірки на карантині.

PAYPAL В УКРАЇНІ: ЩО ЗАВАЖАЄ ЗАПУСКУ СЕРВІСУ?

Сервіс електронних платежів PayPal займає понад половину частки світового платіжного ринку (53,92%). Компанія представлена практично у всіх країнах світу, але українці, як і раніше, не можуть скористатися перевагами PayPal — для виведення коштів доводиться звертатися до посередників.

Розібралися, в чому річ і коли чекати на Пейпал в Україні.

ЯКІ ПОДАТКИ ПОТРІБНО СПЛАЧУВАТИ ФОП У 2022 РОЦІ?

В індексі складності оподаткування Україна перебуває на 7 місці із 69 країн світу. Тож не дивно, що розібратися у податках непросто навіть ФОП на спрощеній системі.

Ми в адресному центрі Моноліт вивчили питання та розповідаємо, які податки потрібно сплачувати ФОП у 2022 році, як змінюється сума податку залежно від групи та які штрафи передбачені за несвоєчасну сплату податків.

ЯК ОСКАРЖИТИ РЕЗУЛЬТАТИ ПОДАТКОВОЇ ПЕРЕВІРКИ?

Що робити, якщо податкова знайшла порушення, але підприємство не згодне результатам перевірки?

Команда «Моноліт» розібралась у тонкощах подання скарг та заперечень на результати перевірок. Розповідаємо, у який термін подають скаргу і куди йти, якщо це не допомогло.

ЯКІ КОМПАНІЇ НАЙЧАСТІШЕ ПЕРЕВІРЯЄ ПОДАТКОВА?

Наприкінці року ДФС опублікувала черговий план-графік перевірок юридичних осіб та ФОП. Ми в адресному центрі Моноліт вивчили дані та розповідаємо, які компанії найчастіше перевіряють та як знизити ризик перевірки для вашого підприємства.

ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО РРО ТА ПРРО ДЛЯ ФОП?

Нашумілий закон про повну фіскалізацію роботи фізосіб-підприємців набула чинності з 1 січня 2022 року, незважаючи на громадські протести та пропозиції відстрочити впровадження РРО.

Команда Моноліт розібралася, що потрібно знати ФОП про реєстраторів розрахункових операцій. Розповідаємо, який РРО краще вибрати, які документи знадобляться для його реєстрації та чи передбачено штрафи за відмову від фіскалізації операцій.

5 ВАЖЛИВИХ ЗМІН У ОПОДАТКУВАННІ 2022 РОКУ В УКРАЇНІ

Для юридичних осіб та фізосіб-підприємців 2022 рік підготував чимало змін у податковому законодавстві. До списку увійшли і резонансні РРО для ФОП, і ПДВ "на Гугл", і тихіші зміни на кшталт тесту ділової мети.

Команда адресного центру Моноліт зібрала 5 податкових змін, про які важливо знати бізнесу на початку 2022 року. Читайте нашу статтю, щоб дізнатись, як підготуватися до нового податкового періоду.

ЧИМ ЗАГРОЖУЄ НЕВІДПОВІДНІСТЬ ЮРИДИЧНОЇ ТА ФАКТИЧНОЇ АДРЕСИ ПІДПРИЄМСТВА

Одне з найчастіших питань, які ставлять наші клієнти — які можуть бути проблеми з невідповідністю юридичної та фактичної адрес? Фахівці АЦ "Моноліт" знають відповідь на це запитання.

Розбираємось, що буде, якщо юр. адреса не збігається з фактичною і що це взагалі означає.

ЯК ПРИБРАТИ ЮРИДИЧНУ АДРЕСУ З КВАРТИРИ?

Що робити, якщо на квартиру зареєстрували підприємство без вашого відома? Фахівці АЦ «Моноліт» розібралися у питанні. Розповідаємо, звідки у квартирі може з'явитися юрадреса і що з цим можна зробити.

x

Дякуємо! Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.