PAYPAL В УКРАЇНІ: ЩО ЗАВАЖАЄ ЗАПУСКУ СЕРВІСУ?

PayPal в Україні: що заважає запуску сервісу?

 

Що таке PayPal та кому може знадобитися?

Основний продукт PayPal – електронний гаманець для оплати товарів та послуг в інтернеті. Особливо популярний він у США, тому ФОП, які торгують на eBay та Etsy, часто стикаються з необхідністю завести гаманець. Популярний він і серед фрілансерів, які працюють із зарубіжними клієнтами.

На жаль, хоч поповнити PayPal в Україні досить просто, вивести гроші з гаманця набагато складніше: для цього доводиться звертатися до посередників та платити комісію. Інший не менш незручний варіант — відкрити рахунок у банку країни, де повністю працює PayPal, і виводити кошти на нього.

Крім цього, Пейпал не підтримує платежі в гривні, тому додаткові втрати виникають на конвертації валюти.

Що заважає PayPal запуститись в Україні?

Офіційно PayPal не давав відповіді на це питання, а на пряму вимогу НБУ пройти процедуру реєстрації у 2015 році повідомив, що не працює в Україні, а отже, й реєстрації бути не може.

Експерти кажуть, що українське законодавство довго не сприяло виходу міжнародних систем платежів на ринок. Вони пов'язують відмову Пейпала від роботи в Україні зі складними регуляторними процедурами, які компанія не має наміру проходити.

Останнім часом уряд ухвалив низку законів, які дають надію на запуск PayPal — багато стандартів привели у відповідність європейським, і це теоретично має полегшити вихід компанії на український ринок.

Чекати чи не чекати на запуск PayPal в Україні?

На жаль, поки що компанія не поспішає відкривати офіс в Україні, але Міністерство цифрової трансформації стверджує, що переговори тривають. Тому цілком імовірно, що платіжна система незабаром змінить свою думку та дозволить українцям скористатися всіма перевагами системи.

 

Незалежно від того, чи запуститься PayPal в Україні, ми завжди залишаємось із вами. У компанії Моноліт ви можете орендувати юридичну адресу в Києві та Україні та бути впевнені, що приміщення не знаходиться у базі масових юр. адрес.

Виберіть юрадресу з каталогу або залиште заявку на дзвінок - будемо раді допомогти!

x

Дякуємо! Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.