Чи варто реєструвати підприємство на масовий юридична адреси?

Масовий юридична адреса – неофіційний термін, який означає місце, вказане одночасно декількома фірмами при державній реєстрації. Визначення найчастіше використовується податковою службою.

Масовий адреса – міф чи реальність?

Багато компаній завищують ціни на юридичні адреси зі своєї бази і посилаються на те, що вони не є масовими. Проблема полягає в тому, що незабаром після вас унікальне розташування, швидше за все, буде використовуватися і іншими юридичними особами. В такому разі, навіщо переплачувати за тимчасову «немасовість»? І чи є взагалі сенс перевірити юридичну адресу на масову реєстрацію перед орендою?

Якщо ви зняли так званий масовий юридична адреса, реєстрації підприємства вам не відмовлять. При проведенні процедури вирішальним фактором буде підтвердження власником приміщення договірних відносин з орендарем, а не кількість зареєстрованих юридичних осіб.

Головними підтвердними документами виступають договір суборенди приміщення, а також копія свідоцтва про право власності.  При перевірці власник може підтвердити свій намір укласти договір навіть у словестной формі. Таким чином, унікальне розташування чи ні – фактично значення не має.

Переваги та недоліки

Єдина відмінність масового юрадреси від унікального полягає в тому, що контролюючі органи приділяють йому більше уваги. Але на практиці це не говорить про серйозні незручності, а скоріше про високу надійність розташування. Справа в тому, що воно багато разів перевірявся податковою службою і банками. Крім того, адреси масової реєстрації юридичних осіб часто дешевше, ніж унікальні.

Базу адрес масової реєстрації юридичних осіб перевірити неможливо – вона повністю закрита. Спочатку список складався контролюючими органами для боротьби з фірмами-одноденками. Сьогодні, навіть якщо юрадресу підприємства знаходиться в цій базі, його власникам боятися нічого. Коли компанія чесно здійснює свою діяльність, підтверджує відомості про себе до ЄДР і регулярно отримує кореспонденцію, контролюючі органи не можуть пред'явити ніяких претензій.

Саме головне – довіритися надійної компанії з оренди юрадреси. Вона обов'язково повинна забезпечити необхідне підтвердження договірних відносин з орендарем. Додатковим захистом буде виступати поштова розсилка. Все це надає компанія «Моноліт», ознайомитися з переліком послуг якої ви можете за посиланням.

x

Дякуємо! Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

lorem ipsum