Що таке поштове обслуговування за юридичною адресою і чому воно необхідно

Замовляючи юридична адреса, який не збігається з фактичним, варто подбати про розсилання пошти. Необхідно передбачити поштове обслуговування юридичної адреси – це важлива послуга, яку надають фірми по оренді та продажу юрадресов. Своєчасне отримання пошти убезпечить вас від безлічі проблем, налагодивши швидку комунікацію з контролюючими органами.

Наслідки відсутності поштового обслуговування юридичної адреси

 

Поштове обслуговування полягає у пересиланні важливої кореспонденції з юрадреси на адресу реально розташування фірми. Як відомо, всі оповіщення з податкової, суду та інших контролюючих органів приходять саме на юрадресу  (місце розташування, вказаний при реєстрації). І якщо пошта не буде прийнята протягом певного часу – вона повернеться до відправника з позначкою «організація за адресою не значиться». Можливо, вона просто буде втрачена.

Які ж наслідки неорганізованого поштового обслуговування? Якщо важлива кореспонденція не дійде на ім'я організації, этогрозит санкціями, а в крайніх випадках - винятком фірми з реєстру. На юридичну адресу можуть прийти різні листи:

  • вимога про сплату податку або штрафу;
  • вимога про надання податковій службі певних документів;
  • судове рішення та інше.

Податкова інспекція може надіслати будь-яке повідомлення з конкретною метою: перевірити, чи знаходиться компанія за місцем реєстрації. Нарешті, варто пам'ятати про репутаційному моменті. Якщо контрагент вишле на ваш юридична адреса важливі документи, а ви їх не отримаєте, можна чекати тільки неприємностей. Тому життєво необхідно, щоб поштове обслуговування за юридичною адресою було грамотно організовано.

Правильна організація поштової розсилки

 

Якщо ви ставите питанням, як організувати поштове обслуговування за юридичною адресою, візьміть до уваги наступні рекомендації. Обговорюючи послугу з фірмою, що забезпечує поштове обслуговування, обговоріть наступні моменти:

  • яка саме пошта буде пересилатися (посилки, прості листи, судові рішення тощо)?
  • з якою регулярністю буде приходити пошта?
  • у якому вигляді?
  • кореспонденція приймається від імені організації клієнта або представника орендодавця?

При грамотно організованому поштовому обслуговуванні за юридичною адресою про що надійшла для вас кореспонденції відразу ж повідомляють і висилають як можна швидше (кур'єром, факсом, електронною поштою тощо). Пам'ятайте: приймати пошту повинні не від імені організації, а як представник орендодавця.

Якщо поштове обслуговування буде повністю налагоджено – це помітно полегшить вашу діяльність, нейтралізує можливі ризики і налагодить взаємодія з контролюючими органами. Тому звертайтеся за послугою поштового обслуговування за юридичною адресою тільки до професіоналів!

x

Дякуємо! Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

lorem ipsum