Запрошуємо до співробітництва

Будемо вдячні за співпрацю.

Ми можемо бути корисні одне одному, якщо ви:

Орендодавець адміністративного приміщення.

Ми надаємо в оренду юридичні адреси і постійно шукаємо нові приміщення. Надайте будівлю або офіс нам в оренду - ми гарантуємо стабільну сплату та благонадійність. Бонусом буде захист від зносу та амортизації. Наш ідеальний офіс не перевищує 20 кв. м. і знаходиться в будь-якому районі Дніпра, Києва, Харкова, Одеси чи Запоріжжя.

Ріелтор або агенція нерухомості.

Якщо у вас на прикметі є будівля, яке нас влаштує - зателефонуйте нам. Ми шукаємо такі приміщення, які не перебувають в базі масових адрес ДФСУ (перевіряємо перед укладанням договору), зазвичай знімаємо офіси невеликої площі - до 20, іноді до 30 кв. м. Ви здаєте об'єкт, ми отримуємо нове приміщення - всі у виграші.

Чому з нами вигідно працювати.

З 2010 року ми надаємо в оренду юридичні адреси, тому постійно перебуваємо в пошуку нових будівель для наших послуг. У нашій особі ви отримуєте постійного клієнта - стабільно сплачуємо і надаємо гарантію благонадійності суборендаря. Умови співпраці обговорюємо індивідуально - пропонуємо такі умови, які будуть вигідні для обох сторін. Якщо у вас є пропозиція - зателефонуйте нам або надішліть на електронну скриньку листа з поміткою "Пропонуємо співпрацю".

x

Дякуємо! Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.